بن بست

بزرگترها اهل بندوبست اند ولی جوونترها اهل بن بست.....دوست دارند احساس کنند توی بن بست هستند. بعدشم داد بزنند و هوار بکشند که ..........داداز غم تنهايی.
من ميگم بن بستی وجود نداره يک اتفاق را براتون تعريف ميکنم .......تا بعد.
ميگن وقتی گاری (ارابه،دليجان)اختراع شد اولش چرخش رو از چوب ساختند.ديدند.....ای دل غافل چرخ در اثر برخورد با سنگ و جاده و.......هی می سابه،هی ميشکنه، هی ازبين ميره.
..اومدن واونو از آهن ساختن.،وای....ميخورد به سنگ میپريد هوا هم سر نشينها را آزار ميداد و هم بار هر را به هم ميريخت....و.....خلاصه سخت بودن آهن هم مثل سست بودن چوب شده بود مايه دردسر.رسیده بودند به بن بست.بالاخره چه باید کرد؟
........می دونيد چه کردند؟لاستيکو اختراع کردند که با بر خورد به موانع سخت شکمش رو ميده داخل و با انعطاف از روی موانع رد ميشه،ضمنا مثل چوب هم ذلیل نیست که زود خودشو ببازه و از بین بره. با لاستيک راحت تر ميشه به مقصدرسيد.
.......بن بستی نيست که با فکر و پيدا کردن راه نو نتونيم از اون در بريم .ما بن بست نداريم. بايد اين احساس رو از بين ببريم.
...........................................................................................................................
يک چيز مهم : اولا گوشاتونو شل کنين ببينين صدای الرحمن يا تعطيل يه وبلاگ به گوشتون ميخوره؟ثانيا صدای کفش پوشيدن يکی که ميخواد یک هفته ای به وطنش سر بزنه مياد يا نه؟
اينم آگهی تجارتی: شريک پذيرفته می شود

/ 33 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
در اوج تنهایی

سلام . ممنون از اینکه زحمت کشیدید و به اوج تنهایی من سر زدید . در پناه مهدی موعود موفق و سربلند باشید ...

رييس جمهور

سلام علي جان.بابا دمت قيـــــــــــــــــــــــــــــژ.منم دارم يک ماهه که به اين ملت ميگم که خيلی بابا زشته يک جوون بشينه و بگه که آه از غم عشق و در بن بست زندگی سرگردانم و .... همه بهم ميگن که برو بابا دلت خوشه.جدا دمت قیـژ....

محمد

علي جوون سلام .. خوبي ايشالا ؟

چشمه

سلام. آره بن بست نداريم. براي اينكه بفهمي بن بست نداريم با 9 تا نقطه يه مربع بساز ، بعد با 4 خط مستقيم بدون برداشتن قلم همه اونا رو به هم وصل كن. اگه تونستي ميبيني كه بن بست نداريم.

shokoh

سلام علی آقا...ممنون که فراموشم نکردی و بهم سر می زنی..به اميد ديدار.

پريا

سلام .. ميان. به به .. بگيم آب و جارو کنن شهر رو ... اينجا هم اينترنت يافت ميشه .. اينجا بوی علی يزدی ميده هميشه

moein

سلام علی جون . آخرش به من نگفتی تو يزدی هستی يا نه ؟

عمه خانوم

ااا آقاي يزدي بابا بنويس ديگه ...هي ميام ميبينم ننوشتي ........جون من بنويس ........

عمه خانوم

اشتباه شد...

mohammad

سلام.ساختن بن بست هم خودش يه خلاقيت =)))))))