ميلاد مبارک

بوی نرگس ميآيد و چشم ٬ تورا می جويد ....دل ترا می خواهد ٬ای عشق افلاکی.......

ميلاد نور محمدی مبارک باد

/ 14 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهدي

سلام.......عيدتون مبارک.اللهم عجل لولیک الفرج......متن قبلی خيلی قشنگ بود......آخه من اون دوران رو نديده بودم.....کتکم نخوردم....

Solh

ذوالنور: درصورت پيروزى بوش درانتخابات ، آمريکا به ايران حمله می‌‌کند ايرنا: فرمانده تيپ مستقل۸۳ امام جعفر صادق (ع) قم گفت: اگر جرج بوش در انتخابات آينده آمريکا پيروز شود در حمله نظامی‌ به ايران لحظه‌اى ترديد نخواهد کرد. شناسايی مزدوران رژيم طالبانی ايران: ۲۶ سال از کارنامه ننگين رژيم و اغشته به خون مردم ايران ميگذرد ٫جرم و جنايت جانمايه اين رزيم است وبدون آن يک روز هم دوام نخواهد داشت.حاکمان زور وظلم هم از نظر داخل(نيروهای مردمی) تحت فشار وهم از نظر بين المللی در انزوا قرار گرفته است ودير نيست تا سرنگونی اين رژيم طالبانی بدست خود شما٫وظيفه همه ما است تا عوامل مزدور اين رژيم را شناسايی تا بتوان در آينده نزديک در يک دادگاه مردمی به پای ميزمحاکمه کشانيم. بـــه اميـــد آن روز که ديــر نيست٫ پيــــــروز باشيــــد.

رها

سلام .. عيد گذشته تو هم مبارک .. دلم تنگ شده بود .. هميشه يار يارت

andarony

مبارکه. خيلی وقته نيومدم اينجا

داش آکل

بوی هجران به دلم ميرسد از بهر وجود / باز گو آخر چرا صبر ميکنی ؟ / تا بعد يا حق ...... داش آکل

جعفر

روزی او خواهد آمد ــــــــ از کوچه های باران ـــــــ و غم های روزگاران را ـــــــاز دلهاي ماــــــ خواهد زدود.......

reza

اللهم صل علی محمد و آل محمد.......بر شما هم

Solh

دوميـــن منــاظـره تـلويـزيـونــی جرج بوش و جان كری نامزد های انتخابات رياست جمهوری در برخورد با برنامه هسته ای ايران مواضع تند اما متفاوتی ابراز كرده و آن را خطرناك توصيف كردند . هر دو كانديدا برنامه های خود را نسبت به مقابله با جاه طلبی های اتمی ايران اعلام كردند. جان كری گفت : تنها برای رسيدگی به موقعيت ايران در رسيدن به صلاح اتمی نبايد با اين بسنده كرد كه ما موضوع را در شورای امنيت مطرح كنيم زيرا ايران "يك تهديد، يك تهديد بزرگ" است و به جای ايران به عراق كه تهديد هم نبود پرداختيم . در حالی كه خطر ايران ارجح بود زيرا آنها به علت غفلت ما به مرحله ای رسيده اند كه 37 تن كيك زرد را پردازش كنند. به هر صورت بايد بدانيم كه "اگر قرار باشد برخوردی سخت با ايران داشته باشيم، باور كنيد، ما برخوردی سخت خواهيم داشت" . در مقابل بوش گفت"من به طور كامل به تهديد ايران واقفم و به همين دليل ما عملا به آنچه كه آقای كری به عنوان توصيه خود مطرح كرده عمل می كنيم." وی مجددا حكومت های سه كشور ايران، كره شمالی و رژيم سابق عراق به عنوان تشكيل دهندگان محور شرارت نام برد.