حرف دل

نه اين شعر است و نه من شاعر........حرف دل است و آرزو پس بدون وزن بخوانيدش

مرا تومی خواهی
ومن تراخواهم
به عشق می بالم
زعشق بیمارم
........
عجب تو زيبايی
اسیر مژگانم
به روز و شب نالم
زهجر بی تابم
.......
چودر نظر آیی
شررزنی جانم
مگر که در خوابم؟
اسیر مهتابم؟
.......
عجب بسوزانی
دلم تو جانانم
بر آوری کامم؟
ببین چه بدنامم
........

........
شود دراین خانه
به لطف میخانه
مرا به یک بوسه
کنی تو مهمانم؟
.......
در آتشم از غم
مگر که تو یک دم
رسی به آغوشم
تو لذتش دانی؟

 علی

 

/ 49 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سهیل

سلام سلام . حال و احوال چطوره ؟ شاد زی مهر افزا

Farshad

salam dooste aziz shere zibaei bod ...mamnon ke sar zadi movafagh bashi felan bye.

ته تغاری

اتفاقا اين مدليش قشنگتره ! بدون قافيه اما با یه دنیا خلوص و مهربونی (: در ضمن آپ هم کردم ! با فرناز خانوم تشريف بيارينD:

راد......( فروغ لایزال )

الهی ! نظری خود بر ما مدام کن... و اين شادی خود بر ما تمام کن... و ما را بر داشته خود نام کن... بوقت رفتن بر جان ما سلام کن ... دوست عزيزم جهت عرض سلام و احترام خدمت رسيدم . يه چيزايی برای خوندن نوشتم ... اگه سر حال بودی و عشقی در سر داشتی جلدی بيا منتظرتم ... يا علی مدد

Virus

دردي است غير مردن /// كان را دوا نباشد /// پس من چگونه گويم : /// كاين درد را دوا كن ....

azy

سلام. حرف دل که وزن نمی خواد....

Heaven Searcher

سلام....خواستم بگم که آپديت کردم و منتظرم.... موفق باشی

Solh

بنا به گزارشها شوارى عالى امنيت جمهورى اسلامى طالبانی مطبوعات ايران را از انتشار مطالب پيرامون سالگرد هيجدهم تيرماه منع کرده است. شوراى امنيت دليل اين ممنوعيت را "جلوگيرى از تحريک جامعه" عنوان کرده است. از سوى ديگر استاندار اصفهان نيز در جلسه "تامين استان" که براى بررسى اعتراضات گسترده ماههاى اخير در اين شهر تشکيل شده بود در رابطه با ١٨ تير گفت "ممکن است برخورد نيروى انتظامى با دانشجويان به اعتراضات دامنه دارى همچون سال گذشته منجر شود" بنا به گزارشهاى ديگر، حکومت اسلامى در آستانه ١٨ تير به تقلا افتاده است تا راهى براى جلوگيرى از به حرکت در آمدن جنبش ١٨ تير بيابد. شمار زيادى از دانشجويانى که سال گذشته دستگير شده بودند به محکوميتهاى سنگين محکوم شده اند و برخى از مقامات حاشيه حکومت هشدار داده اند که اين محکوميت ها بجاى ايجاد رعب در ميان دانشجويان ميتواند دانشجويان را بيشتر تحريک کند. حاکمين اسلامى بخوبى ميدانند که کار از تحريک گذشته است. هيجده تير روز اعلام علنى کيفر خواست مردم عليه توحش اسلامى است. مردم در ١٨ تير صراحتا اعلام کرده اند که خواهان سرنگونى جمهورى اسلامى و نه چيزى کمتر از آن هستند.